bilgi@sienayazilim.com   0 332 236 86 67   KTM Plaza Fevziçakmak Mahallesi Medcezir Cad. A Blok No: 10/106 Karatay/Konya

Neden Biz ?

Neden Biz ?

Siena Yazılım Çözümleri , yalnızca müşteri için sorunsuz ve hayal kırıklığı olmayan bir satın alım için değil, aynı zamanda işletmenin müşteri ile bir bağlantı kurması için de büyük bir fırsatı temsil eder.

Siena Yazılım Çözümleri şirketinizin para tasarrufu yapmasına, işlemleri verimli bir şekilde gerçekleştirmesine ve daha bilinçli iş kararları almasına yardımcı olur. Masaüstü bilgisayarlarda, dizüstü bilgisayarlarda, iPad'lerde, Android cihazlarda, cep telefonlarında, Windows ve iOS işletim sistemlerinde ve tabii ki satış noktalarında erişilebilen sezgisel bir yazılım arayüzlerimiz var.

Çözümlerimiz, geleneksel yazılım sisteminin gücünü ve işlevselliğini elde taşınan bir cihaza getirir ve bu da işinize profesyonel bir maliyet olmadan profesyonel bir his verir. Uygulamalara girilen tüm  işlem verileri, kitaplarınız ve raporlarınızı % 100'ünü tamamen elde edebilirsiniz.

Müşterileriniz hakkında sistematik olarak bilgi toplamanıza, promosyonları paylaşmanıza, çapraz satış yapmanıza, ürün bilgilerini aramanıza, bir ödül programı oluşturmanıza ve daha pek çok şeye yardımcı olmak için doğrudan yazılımlarımızı, kullanımı kolay ve basit araçlar geliştirdik. Hem müşteriler hem de işletmeler için daha olumlu ve bilinçli bir işlem deneyimi yaratmaya yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Günümüzün iş ortamı her zamankinden daha rekabetçi. İşinizi başarılı bir şekilde büyütmek için, her müşteriyle güçlü ve kalıcı bir bağlantı kurmak için her fırsattan yararlanmalısınız. Siena Yazılım Çözümleri sadece bunu sistematik ve ölçekte yapmanıza yardımcı olur.